چگونه از ریپورت تلگرام خارج شویم؟

مطالب براساس

جدید

چگونه از ریپورت تلگرام خارج شویم؟

  • آموزش
۳ شهریور ۱۳۹۵

telegram

نرم افزار تلگرام که امروزه محبوب ترین و کامل ترین نرم افزار ارتباطی, در ایران می باشد ،اما گاهی مانند یک ناظم مدرسه، است ما را از انجام کارهای لذت بخش مثل فرستادن پیام به افراد ناشناس منع می کند، از شما می خواهد که تنها به آن دسته از دوستانتان که هر دو شماره ی یکدیگر را در گوشی خود ذخیره دارند پیام بفرستند.

telegram

Spam یا هرز نامه !

برای این که شما دیگر نتوانید به افرادی که شماره ی شما را ندارند پیام بدهید (ریپورت شوید) کافی است این عمل گزارش شدن شما به عنوان Spam یا همان هرزنامه از جانب چند فرد مختلف صورت بگیرد، تلگرام حساب کاربری شما را به عنوان یک استفاده کننده غیر معمول در سرورهای خود اعلام می کند و در صورت تکرار این عمل برای شما پیغامی این پیغام را ارسال می کند !

“Sorry. you can only send messages to mutual contacts at the moment”

متاسفیم، شما در حال حاضر فقط می توانید پیام ها را به مخاطبین متقابل ارسال کنید

Telegram report

احتمالا شما از خود بپرسید چرا تلگرام چنین قابلیتی را باید داشته باشد , هنگامی که شما فقط می توانید به افرادی که شماره ی شما را در گوشی خود ذخیره دارند پیام بفرستید. تلگرام این محدودیت را برای کسانی که رفتار سوء از خود نشان می دهند و از تلگرام به عنوان وسیله ای برای تبلیغ کسب و کار خود استفاده می کنند و برای آسایش دیگران در نظر گرفته است. تلگرام برای شماره هایی که یک پیغام را به بیش از ۲۰ نفر ارسال کنند محدودیت قایل شده و این هم حالت دیگری از رفتار سوء و تبلیغ محسوب می گردد.

حال اگر به هر دلیلی ریپورت شدیم باید چه کار کنیم !؟

telegram

در ابتدا حواستان را جمع ایکون بات کنید !

 

Telegramr4

در آخرین به روز رسانی تلگرام ربات spambot@ (اسپم بوت) معرفی شده که دیگر نیازی به روش قدیمی, ارسال ایمیل به تلگرام نیست زیرا حجم این ایمیل ها بسیار زیاد شده و قادر به رسیدگی نیستند.

telegram

با نمایش این پیام شما باید کلمه ی Yes/ را تایپ کنید, سپس بر روی گزینه ی But I can’t message non-contacts! (اما من نمى توانم پیامها به اکانتهاى غیر از لیست من ارسال کنم) کلید کنید.

telegramr

سپس از شما پرسیده می شود که ? Whether your account has been limited in recent times (آیا اکانت شما در زمان اخیر محدود شده است؟آیا اکانت شما در زمان اخیر محدود شده است؟) شما باید بر روی گزینه ی Yes (بله) کلید کنید .

telegramr

*نکته اگر شما ریپورت نباشید متنی با این عموان نمایش میدهد !

Good news, now your account has no limits. You are completely free

(مژده، در حال حاضر اکانت شما هیچ محدودییتى ندارد. شما کاملاً آزاد هستید.)

بعد از این سوال و جواب تلگرام پیامی با این عنوان به شما می دهد ,Sometimes restrictions are leading the aftermath. These consequences can have 24 hours. Please try a new tomorrow, should be carried out(گاهى محدودیت ها به عواقب بعدى منجر مى شوند. این عواقب مى توانند ٢۴ ساعت ادامه داشته باشند. لطفاً فردا تازه امتحان کنید، باید عمل بکند)

telegramr

کار شما تمام شده و بعد از ۲۴ ساعت شما از ریپورت خارج می شوید .

مهدی
2,287 بازدید
۰
۳ شهریور ۱۳۹۵

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.